Radonas kilimas ’16 Emmy

written by Vidaja January 30, 2017


Raudono kilimo žvaigždės mus įkvepia kiekvienais metais. Matyti įvaizdžiai labai praverčia  besiruošiant iškiliausioms metų šventėms, tokioms kaip išleistuvės, diplomų įteikimai…

Šventiniame makiaže svarbiausia gražiai paruošta oda, bruožai saikingai paryškinti ir vienas akcentas kuris neleis niekam suabejoti, kad jūsų šventinis apdaras sukurtas būtent jums.

Atrinkau net devynis labai skirtingus įvaizdžius iš Emmy apdovanojimų vakaro.

1485783892965

Klasikinis holivudo įvaizdis, kuriam modernumo suteikia auksinis šešėlis ir aksominio efekto lūpų dažai. Kaip sakant tikrai neprašausi su šiuo pasirinkimu.


1485782816733

Pasirinkus vitamininės spalvos suknelę, vienas iš geriausių pasirinkimų koralinis ar oranžinis lūpų blizgesys, kuris atrodo žaismingai, bet tuo pačiu gaiviai ir elegantiškai. Žinoma, tokiu atveju siūlau nepersistengti su akių šešėliais. Bronzinis ar rudas pieštukas puikiai išryškins žvilgsnį. Prie blizgesio galite priderinti satininio finišo, abrikoso spalvos skaistalus.


1485784268984

Progai per kurią teks pabuvoti dienos apšvietime, juoda nėriniuota suknelė ypač pavojingas sprendimas. Suvulgarinti visą įvaizdį makiažu labai lengva, tad jokiu būdu nesirinkite juodų šešėlių. Norint išlaikyti intensyvumą, bet tuo pačiu suteikti įvaizdžiui kiek romantikos, puikiai tiks rudos ir vario tonų kombinacija. Tik nepamirškite, kad lūpas reiktų dažyti neutralaus atspalvio matiniu lūpdažiu, net blizgesys šiuo atveju taptų per daug iššaukiantis. O, štai odai natūralus spindėjimas čia puikiai derės. Jokių skaistalų, vienos spalvos šešėliai užtektinai! Lengvas kontūravimas labai derės prie intensyvaus, bet moteriško įvaizdžio.


1485784148154

Karališkoji mėlyna puikiai atrodo vakare, o štai dieną gali atrodyti per daug sunkiai , pasirenkant netinkamą makiažą. Gaivumo ir žaismingumo intensyviai mėlynai puikiai suteiks aviečių, spanguolių spalvos lūpų dažai. Rinkitės šampano spalvos šešėlius. Lengvas veido rusvumas ir spindėjimas subalansuos visą įvaizdį.


1485783970847
Rožiniai raštai ant balto audinio gali jus paversti tikra torto mergaite. Tokį saldų įvaizdį akimirksniu parūgštins neoniniai lūpų dažai. Dėl akių dažymo siūlyčiau rusvaplaukėms ir blondinėms rinktis kiek neutralesnes spalvas, o štai juodaplaukėms juodas pieštukas, sidabriniai šešėliai puikiai tiks.


1485783624008
Dūminis makiažas su spalviniu akcentu. Labai paprasta atlikti šią variaciją, tiesiog vokų linkį perbraukite šešėlių spalva, kuri atitinka jūsų suknelės spalvą, gali būti kiek šviesesnė, jei suknelė ypač tamsi. Puikiai tinka derinant prie vyno, chaki spalvų.


1485783332631Kai dėvi pilką ar kūno spalvos suknelę, kartais norisi nors vieno spalvinio akcento makiaže. Spalvotas ar metalo efekto pieštukas puikiai tiks tokiu atveju. Dramatiškumo suteiks kiek storiau nubrėžta linija arba paryškinta vidinė


1485784407480
Perregima, puošta klasikiniais raštais suknelė kuria itališkai viliokišką stilių. Nuo vulgarumo vienas žingsnis. Storas akių pravedimas pasirenkant katės akių formą atrodys ryškiai, minimaliai ir viliokiškai.


1485784086667

Įspūdingo kirpimo suknelė, prie kurios norisi taip pat išraiškingo žvilgsnio, įdomios šešėliavimo technikos ir dar matyti savo mėgstamą spalvą ne tik aprangoje, bet ir makiaže. Tokiu atveju pasirinkite kiek kitą spalvos atspalvį ir neprašausite. Atrodysite skoningai, o svarbiausia jūsų mėgstama spalva privers pulsuoti dar smarkiau. Vėlgi užtenka vienos ryškios spalvos, tad lūpas paliekame neutralios spalvos, o veidą skaistų su švelniu kontūravimu.

 

You may also like

Leave a Comment