MAKE UP STORE | Pavasario makiažo įvaizdis KIMONO

written by Vidaja April 29, 2017
18118660_1553679284683435_2547821702687847075_n

  Kiekvieną mėnesį MAKE UP STORE (Švedija) kosmetikos kompanija pristato mėnesio įvaizdį. Tuo tarpu MAKE UP STORE parduotuvės visame pasaulyje savo ištikimiausiems klientams surengia klubo vakarus, per kuriuos pasikviečia pačius žymiausius ir geriausius šalies vizažistus. Jie savo ruožtu pademonstruoja kaip naudoja naujausias priemones ir kaip prisijaukina ryškiausius ”trendus” dirbant su klientais.

*Angliškas žodis trend verčiamas taip:  kryptis; srovė, tendencija.

18110854_1524836574195548_903180985_n (1)
Apie šio mėnesio – gegužės įvaizdį ”Kimono”
Šis įvaizdis buvo atliktas,  įkvėptas klasikinio geišos įvaizdžio. Japonių išvaizda visada žavėjo mus odos priežiūros ritualais ir tobulai nepriekaištingu makiažu.  Porceliano skaistumo oda, natūralus jos matiškumas sukuria tobulos odos išvaizdą. Rausvi akių šešėlių tonai išryškina žvilgsnį ir suteikia jam švelnumo. Jausmingumo lūpoms priduoda ryškus lūpų dažas, kuris naudojamas be lūpų pieštuko, tik lengvai patapšnojamas piršto galiuku. Drąsiausioms siūloma rinktis ryškios rausvos spalvos lūpų pieštuką akims ir taip įvaizdžiui priduoti intriguojančio žaismingumo.

1493411275534
Nuo podiumo iki reklamos, nuo reklamos iki jūsų kosmetinės. -Vizažistė Vidaja
Mes moterys visai kaip skirtingi sezonai, vis norime kažką atrasti naujo, nuspalvinti savo nuotaiką kas dieną vis kitaip. Pavasaris kuomet norisi gaivumo ir lengvumo. Oda dar kiek blyški nuo žiemos sezono, bronzantas-saulės pudra ne išeitis.

Surasti gražų šviesų toną, kuris matifikuoja, bet nesiteikia kaukės efekto, atrodo natūraliai, užduotis ne iš lengvųjų. Make Up Store kompanija pristatė net penkis makiažo pagrindus šviesiai odai –  Instant Perfect.  Keli atspalviai ypač įdomūs, pirmasis #milk itin šviesus, netgi drįsčiau sakyti baltas, paskutinis numeris #honey ,ypač geltonas. Šie tonai daugeliui pasirodė mistika, net kompanijos atstovams Lietuvoje, tad tik pasirodžius priemonėms gavau darbo. Paaiškinti, kaip naudoti šias spalvas ir ar galima atlikti kokias nors makiažo technikas . Per klubo vakarą Kaune pademonstrarvau keletą technikų ir išsamiai papasakojau apie šių spalvų panaudojimo būdus. Produktai susilaukė susidomėjimo ne tik iš profesionalų pusės, bet ir iš makiažo mylėtojų.

 

 

tumblr_obow2elDf51tlflqio1_1280

Instagram beauty guru @Itsisabelbedoya 2M sekėjų

1493416032180Pavasario tipo merginoms labai sunku rasti pakankamai geltoną pagrindą, kuris suteiks saulės bučinius tam tikrose zonose. Taip pat kaip ir šviesios merginos neranda pakankamai šviesaus pagrindo. Baltos spalvos pagalba galite ne tik pašviesinti savo pagrindo spalvą, bet ir panaudoti kaip maskuoklį ar šviesintoją tam tikruose zonose. Instagram beauty guru sekėjai eina iš proto dėl šios priemonės. Tenka paminėti, kad pakuotė taip pat labai stebina savo neįprastu dizainu.

Tokį patį fenomenalų žaidimą galite susikurti su Sculpt Foundationn kuris labiau tik sausai odai.


MAKE UP STORE klubo vakaras su Vidaja Kaune. Gegužės įvaizdžio pristatymas – KIMONO.
Kadangi įvazdį pristačiau ne tik profesionalams, bet ir moterims, kurios dievima Make Up Store kosmetiką, jau iš anksto nuprendžiau, kad tai turėtų būti dieninio kolorito makiažas, tinkantis bet kokiai progai. Svarbiausia, kad įvaizdis alsuotų lengvumu ir pavasariška nuotaika. Šešėliai iš ties labai lengvai skirstosi, tobulai apskaičiuota pigmentacija. Akių makiažą su trejomis spalvomis atlikau vos per 5  minutes !  Pagrindas Instant Perfect sukūrė ypač natūralų įvaizdį, labai rekomenduoju moterims, kurių oda neturi sausų plotų ir linkus į riebumą. Šviesūs, lietuviški tonai kiekvienai, nesvarbu ar esat šalto ar šilto tipažo. Skaistalai Marble Blush (marmuro margumo) ypač smagūs, suskaičiavau net penkis atspalvius, tad gali kiekvieną dieną reguliuoti intensyvumą ar atspavį, puiki investicija. Skaistalų neįmanoma padauginti, apskaičiuota – pigmentacija – produkto stiprumas. Na, o lūpdažis iš matinės kolekcijos #obiage sužavėjo ne vieną. Rodos burgundi spalvos šeimai priklausantis lūpų dažas gali atrodyti ypač natūraliai ir viliojančiai. Vėliau modeliui užtapšnojau savo mėgstamo Silky Gloss blizgesio. Toks lūpų dažymas ypač ant bangos, vadinamas lolipop tendencija. Hot pink spalvos pieštukas tinkamas akims, suteikia ypač drąsų, neoninį žvilgsnį. Siūlau išbandyti drąsiausioms. Na ir dėkoju visoms susirinkusiomis, feedbackas nerealus, labai malonu, jei ko nemačiau, drąsiai pasidalinkite su manimi, visuomet labai laukiu. Na, o kitas kviečiu į kitus mūsų nuotaikingus susitikimus Vilniuje ir Kaune. 😉

asakv

 

@vi.daya @vidajamakeup @katausk @makeupstore @makeupstorelietuva @makeupstorelithuania

A post shared by Deimantė Večerskaitė💎 (@diamond.night) on

ash2 uh

🎉 @makeupstore @makeupstorelithuania @makeupstorelietuva

A post shared by Deimantė Večerskaitė💎 (@diamond.night) on

You may also like

Leave a Comment