BeYu stobe & define palette + Vertintojų nuomonės

written by Vidaja July 11, 2017
cover2

BeYu kompanija savo kontūravimo paletę pristato išties drąsiai. Skambi fraze- ”kontūravimo revoliucija” priverčia mane  dar kritiškiau pažiūrėti į produktą. Deklaruojant tokį šūkį priemonė turėtų būti velniškai gera, ar ji tokia pasirodė man ir birželio mėnesio vertintojų komandai, sužinokime tuoj pat. Kviečiu skaityti toliau…

 


Nors apie veido kontūravimą bene girdėjo kiekviena, išsirinkti tinkamas priemones sau yra pakankamai sudėtinga. Visų pirma ne toks ir didžiulis pasirinkimas parduotuvėse, jei ir tenka rasti keletą priemonių, dažnai paprastą pirkėją išgąsdina produkto intensyvumas.
be1 be2 be3


Taigi, išvardinsiu kokių priemonių reiktų sėkmingam veido kontūravimui.

  • Žinoma, kontūravimo pudra, kuri turėtų būti pakankamai gerai pigmentuota, bet tuo pačiu lengvai besisklaidanti. Spalva būtinai neutrali arba netgi pilkšva, priklausomai nuo jūsų spalvinio tipažo. Tik šaltesni atspalviai  jūsų veido struktūrai suteiks nematomo gylio ar natūralių kontūro linijų.

  • Skaistalų, kurie ne tik paskaistins jūsų veido odą, bet ir suteiks skruostams struktūros. Skaistalų pagalba, priklausomai nuo jūsų veido formos, galima suteikti lifting (ang. pakeliamo) efektą ar net siaurinimo. Natūraliam efektui pasiekti spalva turėtų būti pakankamai natūrali, būtinai rusvo tono, nes kai mes nuraustame, būtent tokia spalva atsiranda ant mūsų skruostų, nepriklausant nuo gymio.

  • Švytėjimo priemonės (strobing), kuri suteiks mūsų odai spindesio, o kontūravimui lifting (ang. pakeliamo) efektą. Spalvos čia įmatyti neturėtumėme, priemonė turėtų dengti ant odos vos nepermatomu efektu, paliekant tik švytėjimą.

  • Šviesinimo matinė priemonė, pageidautina matinė, ji skirta zonoms kurias norite iškelti, tai gali būti nosies viršunėlė ar smakras. Kontrastingumo įvaizdžiui suteiksime, šviesinančią priemonę padengdami kaktos viduriuke, paakių zonoje. Priemonė turėtų būti tonu arba dviems šviesesnė už jūsų odos toną.

KAINA 15,50 €
SVORIS 4 X 3.8 g
PARDUOTUVĖ
www.kosmada.lt
www.kristiana.lt


PAKUOTĖ labai kompaktiška, primena CD disko pakuotę. Kieto kartono, todėl labai lengva. Atidarius matome schemą, todėl puikiai tiks žmonėms kurie apie kontūravimą visiškai neturi žinių, puiki dovana.

PIGMENTACIJA iš ties puiki, labai lengvai sklaidosi, sklaidymą žinoma įtakoja ir mūsų pasirinkti šepetėliai. Priemonės kiek minkštos, bet būtent tai priduoda lengvumo skalidant priemonę. Dar vienas pliusas, kad dažnai minkštesnės priemonės priduoda odai lygesnsę tektūrą, tuom man ir labai patiko švytėjimo priemonė.

SPALVOS
contour – iš pažiūros atrodo vidutinio tamsumo, bet puikiai sklaidosi ir ant šviesios odos, yra pakankamai šalta spalva, bet ne per daug pilka, todėl tiks visiems.
strobe matt – šviesinamoji pudra, deja netiks visiškai baltoms panelėms. Galima panaudoti akių šešėliavimui.  Pudros spalva į gelsvumą, puikiai tik vidutinio įdegio merginoms pasišviesinti paakius ir kitas norimas zonas.
strobe pearl – švytėjimo priemonė, tiesiog tobulos spalvos, pakankamai permatomą, kas suteikia kiek šlapesnį efektą dengiant daugiau. Tik šviesiai ir vidutiniai odai. Priemonė minkšta, lengvai kabinasi, todėl gražiai dengiasi.
blush – skaistalai iš ties pigmentuoti, tad reiks labai mažo kiekio. Puikiai tinka paskaistinti odai ar suteikti skruostams ryškesnį efektą.

VERTINTOJŲ NUOMONĖS

Deimantė

Viktorija

Gavusi Grimo Kambarys siuntinuką su testuojamomis priemonėmis, iš karto atkreipiau dėmesį į BeYu Strobe and Define kontūravimo paletę. Nenuostabu, kad būtent šį produktą išbandyti buvo įdomiausia, kadangi veido kontūravimui skiriu nemažai laiko, o geros priemonės niekada nepamaišys. Tokio tipo kontūravimo rinkiniai itin populiarūs, kadangi juose rasime visus būtiniausius produktus kontūravimui atlikti tiesiog namuose ar kelionėje. BeYu rinkinys susideda iš matinės/šviesios strobe pudrytės, skaistalų, highliterio bei kontūravimui skirtos tamsios matinės pudrytės. Visi produktai gerai pigmentuoti, labai patiko , kad tamsi kontūruojanti spalva neturi oranžinio tono , yra labiau šaltesnė. Highliterį įsimylėjau iš karto, dieviška šampaninė spalva su daug itin smulkių spindinčių dalelyčių tobulai atrodo ant veido. Šį highliterį naudoju ir virš lūpos norint suteikti lūpoms putlumo, ir skruostikauliams iššviesinti, ir po antakio linkiu. Skaistalai bei matinė šviesi pudra taip pat geros pigmentacijos, puikiai dengiasi bei sklaidosi. Vienintelis dalykas, kuris galėtų papildyti šią paletę – mažytis veidrodėlis, kuris tikrai nepamaišytų. Rekomenduoju šią paletę tik dieniniam, tiek vakariniam makiažui atlikti, puiki kokybė ir patogus dizainas. :))) ❤
Aušrinė

 

Taigi, tikrai vienbalsiai su vertintojomis nutarėme, kad paletė iš ties verta dėmesio ir svarbiausia savo kainos. Apibendrinant, norėčiau pasakyti, kad dažnai profesionalios kosmetikos linijose esančios kontūravimo priemonės, paprastai moteriai neturinčiai didelio supratimo apie makiažą sklaidosi tikrai nelengvai, sunku kontroliuoti priemonės pigmentą, todėl noriu padrąsinti visas išbandyti selektyviosios kosmetikos kompanijų produktus, jie būtent ir yra sukurti paprastai moteriai. Na, o iš profesionalios pusės pasakyčiau, kad tai paletė kuri pasitarnaus darbe man bent jau 70% tikrai, kadangi spalvos tinkamos iš ties daugumai. Prisegu ir savo nuotrauka, primenu, kad panaudojau tris spalvas, ”strobe mat’ šviesinamoji pudra mano odai buvo per tami. Sekanti nuotrauka mano dažyto modelio, kuriai panaudojau visas priemones.  Tikiuosi apžvalga bus naudinga, labai laukiami komentarai, susirašykime ten. 😉

vidaja pvzmodelpvz

You may also like

2 comments

Rūta July 21, 2017 at 04:31

Visada pavartydavau rankose šią paletę, bet kažkaip vis sudvejoju ją pirkti nors kaina ir prieinama. Įspūdis susidarė, kad ją naudoti gali tik tamsaus gymio merginos.

Reply
Vidaja July 25, 2017 at 22:29

Rūta, tiesa, mano pirmas įspūdis beveik toks pat, nes kontūravimo spalva atrodo tinkanti tik vidutinio tono odai, deja spalva dar ne viskas, reikia tiesiogiai bandyti ant odos. Aš esu gan šviesios odos, ir man tiko, kas iš ties retai būna. Žinoma šepetėlis turėtų būti kokybiškas.

Reply

Leave a Comment