MAKE UP STORE akių pieštukai + VERTINTOJŲ NUOMONĖ

written by Vidaja August 1, 2017
cover

Šį kartą šiek tiek pakalbėsime apie MAKE UP STORE akių pieštukų įvairovę, kaip joje nepasiklysti ir kokią nuomonę mes apie juos susidarėme. Kviečiu skaityti…


Be abejonės akių pieštukas gali paryškinti kiekvienos akis ir visai nebūtina rinktis tamsių spalvų. Galbūt jūs norite padidinti savo akis, o gal paryškinti akių spalvą ar sužaisti spalvinėmis detalėmis jūsų įvaizdyje. Tinkamas ir kokybiškas pieštukas akimirksniu jums gali padėti.


MAKE UP STORE akių pieštukai skirstomi į tvirtus ir minkštus, pagal kurių išvaizda galime juos atskirti. Nuotraukoje medinis pieštukas yra tvirtesnis, juodi pieštukai yra daug minkštesni. Taip pat pieštuko galiukas parodo koks pieštukas bus. Tvirtas su mažiau spalvos galiuku, minkštas su ilgesniu spalvos galiuku.
makeupstoreeyepencil_1_gl-500x500

MAKE UP STORE  pateikia skirstymą tvirti ir minkšti. Kompanijai daugiau nei dvidešimt metų, ištikimi make up store pirkėjai turbūt ne sykį pastebėjo, kad pakuotės ir dizainai vis keičiami, tad ir pieštukų išvaizda labai įvairi, skiriasi, bet nežymiai, dažniausiai galime pamatyti skirtingą šriftą ar tiesiog kitą monogramą. 

Minkšti pieštukai yra kelių efektų. Metallic – metalo efekto, soft mettalic – švelnaus metalinio efekto, shimmer – lengvai spindintys,  matt – matiniai, kreminio padengimo, bet teko matyti ir su keliais blizgučiais ir vos vos švytinčių, tad prieš perkant el.parduotuvėje siūlau pasikonsultuoti. Tikiuosi kompanija po apžvalgos patikslins pieštukų efektus savo puslapyje. 🙂
Tvirti pieštukai yra tik matinio efekto.


KAINA 16 Eur. (pasitaiko nuolaidų)
EL. PARDUOTUVĖ
www.makeupstore24.com
PARDUOTUVĖS Vilniuje ir Kaune


Vizažistė Vidaja:  Darbe naudoju skirtingo efekto pieštukus. Vis tik neteko išbandyti kiekvieno efekto pieštukų, tad norėtųsi padaryti išsamų spalvų gidą. Mane kiek klaidina pieštuko efekto užrašas, ne visada jis tiksliai nurodomas. Na, bet grįžtant prie mano naudojamų pieštukų. Naudoju kelis tvirtus, matinius, rudą kuris turi raudonumo ir juodą. Labai išskirti jų negalėčiau. Nėra atsparūs vandeniui, sklaidosi pakankamai gerai, bet nėra iš minkštųjų. O, štai iš minkštųjų daugelis yra atsparūs vandeniui, tobulos kreminės tekstūros, labai lengvai sklaidosi. Yra labai daug gražių spalvų ir efektų. Mano turimos spalvos laikosi nepriekaištingai, kadangi yra vandeniui atsparūs, prireiks specialaus akių valiklio, pasiduoda prausikliui, bet tikrai ne lengvai. 🙂


VERTINTOJŲ NUOMONĖS
trys
Vidaja: Aušrinė jauna panelė su tobulos formos akimis. Parinkau jai metallic efekto ryškios vandenyno spalvos pieštuką, kiek pilkesnio atspalvio. Asortimente šios spalvos buvo nemažas pasirinkimas, atspalvių įvairiausių, video matyti. 😉 Ką gi sako Aušrinė.

Aušrinė: Man pieštuko spalva labai patiko. Tokia vasariška ir pagyvinanti makiažą. Pieštuką lengvą naudoti, nes jis ganėtinai minkštas ir puikiai pigmentuotas. Vandens linijoje pieštukas nelabai išsilaiko, bet matosi šioks toks mėlynas blizgantis atspalvis. O pieštuko efektas toks metalinis/švytintis. Nebligza blizgučiais, o tiesiog švyti.

20317154_1622235584482783_1553011491_oauš

Vidaja: Viktorijai buvo gan sunku parinkti akių pieštuką. Mergina atrodo vertinanti natūralius įvaizdžius. Kadangi Viktorija tamsi, vietoj šviesaus pieštuko, kuris gali didinti akis ar paslėpti paraudusią vandens liniją, parinkau švelniai levandinį, štai Viktorijos nuomonė.

Viktorija (tinklaraštininkė): Jei jūsų akys dažnai būna raudonos, norint vizualiai sumažinti ne itin patrauklų tokių akių vaizdą, rekomenduoju Make Up Store Illusion shimmer pieštuką. Jį naudoti iš tiesų labai paprasta, tiesiog reikia padengti ties akies vandens linija. Tokiu būdu optiškai sumažinamas akių raudonumas, akys atrodo labiau pailsėjusios. Šis pieštukas labai primena taip visiems puikiai žinomą baltą pieštuką, kurio veikimo principas tas pats, tiesiog šis pasižymi itin minkšta pieštuko tekstūra bei kiek violetiniu šaltu tonu, kuris papildomai suteikia šaltumo. Savo kasdienėje rutinoje tokio dalyko nenaudoju, tačiau pieštukas pasiteisins toms, kurios pavargo slėptis po raudonų akių šydu.

Vidaja: Deimantė natūrali šviesiaplaukė, mėgstanti lengvą padūmavusių akių efektą ir akių pravedimą. Parinkau Deimantei labai tamsų, rudą, subtyliai švytinti akių pieštuką.

Deimantė: MAKE UP STORE akių pieštukas vienas mano mėgiamiausių ir su juo darausi tiek dieninį , tiek vakarinį įvaizdį. Patiko, kad su šiuo pieštuku galima lengvai nusibrėžti ryškią ir itin precizišką akių liniją. Priemonė lengvai sklaidosi, tad vakarui nesunku pasidaryti dumini akių efektą (pats pieštukas kreminės tekstūros). Spalva intensyvi ir labai gerai išsilaiko visą dieną, nesubėga į “raukšleles”. Taip pat labai patiko ir tai, kad man atiteko tamsiai ruda spalva, tad dienos metu renkuosi būtent šią spalvą, o ne juodą akių pravedimą… Kaina atitinka kokybę – neveltui MAKE UP STORE renkasi profesionalai-vizažistai. 

dc
INSTAGRAM @GRIMOKAMBARYS

 

You may also like

Leave a Comment