MAKE UP FOR EVER artist liquid matte

written by Vidaja October 16, 2017
PicsArt_10-16-02.25.25

Prieš mėnesį tiesioginėje transliacijoje MAKE UP FOR EVER puslapyje apžvelgiame naujuosius ARTIST LIQUID MATTE (skystus matinius) lūpų dažus. Jau praėjo keli mėnesiai kuomet gavome lūpdažius, pats laikas apžvalgai!


Matinių lūpų karštinė pastaraisiais metais užvaldė ne tik podiumą, socialinius tinklus, bet ir daugelio moterų kosmetines. Didžiausias šių lūpdažių privalumas ilgai besilaikanti spalva. Šiai dienai rinkoje pasirinkimas didžiulis. 


Vizažistė Vidaja
Matiniai, skysti lūpų dažai rinkoje puikuojasi ne vienerius metus, taigi, kodėl tokia kompanija kaip MAKE UP FOR EVER laukė tiek metų. Paanalizuokime MAKE UP FOR EVER filosofiją. Kompanija pristato tik aukščiausios kokybės priemones, sukurtas profesionalams, bet tinkančias ir kiekvienam žmogui. Šis prekinis ženklas niekad nesivaikė madų, bet visad buvo tarp pasaulio geriausių. Taigi, kol daugelis patirdavo fiasko su dažų formulėmis ar spalvomis, MAKE UP FOR EVER tobulino savo formulę.


         YPATINGA FORMULĖ

 1. Silicio dioksido, kaolino milteliai ir mineralinis molis padeda garantuoti matinį efektą suteikiantį poveikį.
 2. 15 % pigmentų koncentracija suteikia stiprų dažomąjį efektą.
 3. Lakusis silikono aliejus išgaruoja, o polimerai lieka ir suformuoja ant lūpų plėvelę, kuri pritvirtina miltelius ir pigmentus prie lūpų paviršiaus. Kadangi aliejus išgaruoja, milteliai ir pigmentai būna koncentruoti ir suteikia visiškai matinį efektą.

  MALONUS POJŪTISPagrindinės sudedamosios medžiagos yra avokadų aliejus ir glicerolis, abi jos vertinamos dėl maitinamojo ir drėkinamojo poveikio. Užtepus šios malonios konsistencijos lūpų dažus, ilgai jaučiamas švelnus, aliejinis ir malonus padengimas.

   

  20 VALANDŲ IŠLIEKANTIS EFEKTAS IR ATSPARUMAS

  Toks įspūdingas ilgalaikis efektas galimas dėl sudėtyje esančio silikono dervos, lakiojo aliejaus ir bičių vaško derinio. Silikono derva užtikrina nekintančias ypatybes, išgaruodamas lakusis aliejus vientisai ir ilgam paskirsto spalvą, o bičių vaškas natūraliai sukuria barjerą, sustiprinantį makiažą.


Matinių lūpdažių asortimente – 15 
Metalinė kolekcija (limituota) – 6

Kaina 22-29,50 €


Asortimente esančias spalvas labai lenga suskirstyti į tonus, bei atspalvius.

NUDE (kūno)
101 Cream beige 
103 Warm beige
105 Rosewood
107 Neutral beige
109 Praline

PINK (rausvi)
201 Fresh pink
203 Cold pink
205 Mauvy pink
207 Raspberry

CORAL (koraliniai)
301 Rust

RED (raudoni)
401 Red
403 Deep red

DEEP (sodrūs)
501 Purple
503 Deep plum
505 Blackcurrant

Make-Up-For-Ever-Artist-Liquid-Matte-Lipsticks-Swatches


FINALINIS ŽODIS

Šiuos lūpų dažus galiu rekomenduoti tiek profesionalams, tiek įprastam vartotojui, kadangi lūpdažio aplikatorius ypač patogus, tad nereiks ilgai lūpdažio dailinti su šepetėliu. Formulė iš ties fantastiška. Visų pirma lūpdažiai labai pigmentuoti, todėl plonu sluoksniu galima dengti ant lūpų ir jaustis komfortiškai. ”Nude” ir raudono tono spalvos pasidengia papraščiausiai. Sunkiausia padengti pastelines ir sodrias spalvas, tokios spalvos visuomet reikalauja ypatingesnio dėmesio.
Tikiuosi, kad asortimente atsiras dar daugiau spalvų. Pasigedau itin šviesaus nude ir daugiau koralinių atspalvių. O, šiaip galima žaistis su spalvomis, lengvai maišosi tarpusavyje.


#401 spalvareceived_1122929111141870


Kaip visuomet susirašome komentarų skiltyje. Daugiau apie MAKE UP FOR EVER naujienas kituose įrašuose. 😉 -Vidaja

You may also like

Leave a Comment