MAKE UP FACTORY ’16 pavasaris|Riviera Flair

written by Vidaja February 7, 2016
image_manager__w928_promotion_242

MAKE UP FACTORY 
Š
alis – Vokietija
Kokybė – High end (angl. – aukštos kokybės). Atitinka profesionalios kosmetikos reikalavimus.
Kur rasti – Kosmada, Kristiana.
El.parduotuvės:
http://www.e-kosmada.lt/
http://www.kristiana.lt/
Data (pasirodo parduotuvėse)  – 2016.02.07 per šią savaitę turėtų pasiekti parduotuvesMake up factory – pavasario kolekcijos įvaizdis įkvėptas 50-ųjų laikotarpio. Itališkas ”Dolce Vita” stilius: šilko šalikai, dideli akiniai ir puikus makiažas!
Šio pavasario kolekcijos įvaizdyje dominuoja vibruojanti rožinė, ryški violetinė, gaivi oranžinė ir subtilios, moteriškos, rusvos spalvos. 


image_manager__w928_promotion_242


ĮVAIZDŽIO PRODUKTAI
pavasaris


NAUJIENOS!

Kaina: 22,50€
image_manager__orginal_2550.40_product

DIAMOND STRIPES švytėjimo pudros juostelės #40 METALLIC ROSE


Vizažistė Vidaja
 
Likau išties sužavėta. Šie spindinčios pudros šešėliai tinka ne tik akims, bet ir veidui! Dievinu produktus kuriuos galima naudoti keliais būdais. Juosteles sudaro net penkios spalvos, kurios ypač harmoningai dera tarpusavyje, todėl tampa labai lengva pasidaryti akių makiažą.
Šalti, rusvi tonai, ir gaivi oranžinė.

unnamed (1)


Kaina: €22,50

 

image_manager__orginal_2885.10_product

SHIMMER PEARLS spindėjimo perlai #10 PEARLY KISS

Vizažistė Vidaja
Tik pamačius šią naujieną, pamaniau, kad tai bus ta pati švytėjimo priemonė kaip ir kultinis ”skin luminizer”, tik perlų pavidalu. Juk švytėjimo pudros perlai labai madingi, gražiai atrodo ir žinoma labai traukia pirkėjus. Apsirikau ir labai tuom džiaugiuosi. Atrodo šimtas metų laukiau spindinčios pudros baltaodėms! Taip, ši pudra šaltų tonų, nes ją sudaro net dvi korektinių spalvų pearlai: lelija(violetinė) ir mėta(žalia). Šviesiai odai labai sunku parinkti švytėjimo priemonę, nes dažniausiai siūloma šampano, rusvi atspalviai, kurie greičiausiai atrodo kaip skaistalai, o ne kaip natūralus švytėjimas ar spindėjimas.

Taigi, trumpai apie spindėjimo ir švytėjimo pudros skirtumus. ”Skin luminizer” pudra suteikianti subtilų švytėjimą, o ”shimmering pearl” suteikia subtilų spindesį, žvilgėjimą . Sunku apibūdinti, geriau pačios žvilgtelekite.

 

unnamed

Nuotraukuose matyti tik priemonių stiprumo skirtumas. Grožis atsiskleidžia ant veido, reikia išmėginti. Siūlau parduotuvėje paprašyti konsultantės demonstracijos.  Galiu tik garantuoti, kad tai lengvai besidengiantys produktai, aukštos kokybės priemonės. Galima reguliuoti spindėjimo stiprumą.
Naudojimas: perlus naudokite su skaistalų arba veido šepetėliu. Zonas , kurias galite skaistinti, suteikti švytėjimo: ties skruostikauliais, smakro, nosies viršunėlės ir po antakiu.


Kaina: 14,50€
image_manager__orginal_22004.1_product

Color intuition lūpų balzamas skatinantis lūpų spalvą


Balzamas , kuris maitina lūpų oda ir skaistin lūpų spalvą. Abrikosų ir persikų kauliukų aliejus maitina sausą lūpų odą. Spalva gali skirtis dėl skirtingo jūsų PH lygio. Nuo švelniai rusvos iki šiltos rožinės.
Vidaja: labai dažnai lūpos būna be spalvos, o lūpdažio efekto nesinori. Šis balzamas ne tik pamaitina problematišką lūpų odą, bet ir suteikia spalvą. Pastarasias dienas bandžiau per keletas dešimčių lūpdažių, dažiau ir valiau. Ko pasekoje lūpų oda sausa ir bespalvė. Balzamas puikiai suminkštino odą. Balzamui įsigėrus, spalva lieka! Ir svarbiausia nepalieka jokių žymių kaip lūpdažis.

 


Kaina: 22,50€
Make-Up-Factory-Riviera-Flair-Spring-2016-Collection-6

Magnetic lips Soft Pink ir Brilliant Magenta

You may also like

Leave a Comment