ARTDECO PerfectMat |Matiniai lūpų dažai | ’16 pavasaris/vasara kolekcija

written by Vidaja June 24, 2016
Artdeco-Perfect-Mat-Lipstick-2016

  
Net šešios naujos ‘Perfect Mat’ lūpų dažų spalvos iš Artdeco pavasario/vasaros kolekcijos. Ypač lengva ir maloni matinių lūpų dažų tekstūra.  Skaityti toliau…


 

 

artdeco summer mat lipFullSizeRender23

artdeco mat

Vizažistė Vidaja
Matinių lūpų dažų formulės gali būti ypač skirtingos. Kadangi matiniai lūpų dažai šiuo metu ypač madingi, kiekviena kosmetikos kompanija bando atrasti savo unikalią formulę.

Douglas el.parduotuvė
Kaina: 11,99 €

Perfect Mat lūpų dažai yra ypač subtilaus, lengvo matiškumo. Dėka kreminės tekstūros lengvai dengiasi, bet norint išgauti sodresnę spalvą lūpų dažus reiks dengti pakartotinai kelis kartus, dėl to lūpdažis gali ištirpti greičiau. Vis tik mano nuomone geriau lūpų dažai būna riebesni ir tebūnie tirpsta greičiau, bet dengiasi lygiau ir minkščiau, rezultate minkštos, putlios lūpos. Nesausina, dėka sudėtyje esančio vaško. Laikosi ant lūpų kelias valandas, ryškesnė spalvos ilgiau, dėl esančio pigmento kuris įsigeria į lūpas.

Reiktų atkreipti dėmesį į spalvas, kadangi skirtinga spalva, skirtingas padengimas ir efektas. Papasakosiu savo įspūdžius apie kiekvieną iš šių spalvų.
#196 CLASSICAL NUDE Ant rankos ši spalva atrodo tikrai graži nude, be jokio rusvumo. Pabandžius ant lūpų pirmą sykį jokio įspūdingo efekto nesulaukiau. Iš kart norėjosi pieštuko apvado. Reiktų paminėti, kad visos nude spalvos laikosi trumpiau ant lūpų nei įprastos. Matinės formulės lūpų dažai linkę keisti spalvą. Taigi, ši spalva kaip ir daugelis šviesių atspalvių ,patamsėjo ant lūpų. Kadangi spalvos pigmentas pats iš savęs šviesus ir jam nėra kaip įsigerti į jūsų lūpas, patariu prieš dengiant lūpų dažus plonu sluoksniu lūpas pamaskuoti matiniu pagrindu arba maskuokliu. Taip būtent ir padariau, rezultatas spalvų gide.  Spalva išteisinta ir pateisinta!🙂
#165 ROSSY KISS Nuostabi pastelinė spalva. Ypač tinkama vasarai. Taipogi maskavau lūpų spalvą prieš dengiant lūpų dažus.
#184 ROSEWOOD
Šie lūpų dažai sulaukė yaptingo dėmesio Grimo Kambarys facebooko puslapyje. Ši spalva ypač madinga šį sezoną. Turbūt teko pastebėti, kad nude spalvos vis įgauna sodresnį toną. Ši spalva tapo mano favorite. Naudoju kasdieną. Pigmentas įsigeria į lūpas, todėl dingus lūpų dažams jokio diskomforto. Patariu naudoti lūpų dažų pieštuką.
#134 DARK HIBISCUS
Tiesiog klasika. Sodri burgundi spalva. Kadangi 90-ųjų banga šį sezoną ypač jaučiama, stilingos panelės netgi dienos metu mokės priderint šią spalvą. Pieštukas tiesiog būtinas, lūpų šepetėlis ypač praverstų.
#173 SKIPPER’S LOVE Koralinė raudona. Gali tapti puikiu akcentu jūsų makiaže. Gražiai pabrėžia vasarišką įdegį.
#148 VIOLET LADY
Magentos atspalvio. Sodriai rausvai violetinė. Sunkiai nusakomas atspalvis.

You may also like

Leave a Comment